Relpol Energetics 2018

Energetics 2018, Stoisko 99 - Zapraszamy

relpol_60lat_PL

Najbliższe targi, to dla nas okazja do wspólnego świętowania wraz z Państwem jubileuszu 60-lecia naszej firmy. Relpol przez lata funkcjonowania kilkakrotnie zmieniał swoją nazwę (Refa, Mera-Lumel, Zakład Przekaźników), niezmiennie jednak od początku istnienia podstawą działalności firmy była i jest produkcja przekaźników. Od ponad dwudziestu lat Relpol produkuje również zabezpieczenia SN oraz systemy monitorów do wykrywania promieniowania radioaktywnego.  

Więcej o historii Relpolu....

 

 

Podczas targów zaprezentujemy całą naszą ofertę w tym nowości:

RPC szyna

 - Nową linię przekaźników czasowych RPC - 36 różnych wykonań:        

 • Wielofunkcyjne (realizacja 23 różnych funkcji, 9 wykonań, 8 zakresów czasowych)
 • Jednofunkcyjne (realizacja 3 różnych funkcji, 12 wykonań, 8 zakresów czasowych)
 • Dwuczasowe (realizacja 7 różnych funkcji, 14 wykonań, 8 zakresów czasowych, niezależna regulacja czasów T1 i T2)
 • Gwiazda-trójkąt (10 zakresów czasowych, niezależna regulacja czasów T1 i T2)
  Więcej.....    

 

Logiki 2

- CZIP®-PRO - Sterownik polowy nowej generacji wraz z nowościami w systemie nagrodzony Pucharem Prezesa Polskiego Towarzystwa Przemysłu i Rozdziału Energii Elektrycznej podczas targów Energetab 2018:   

 • Logiki programowalne - Możliwość swobodnego wykorzystania logik programowalnych przy zachowaniu pełnej integralności z dotychczasową funkcjonalnością CZIP®-PRO, w tym predefiniowanych funkcji zabezpieczeniowych i automatyk dla wybranego pola rozdzielni. 
 • Detekcja zwarć doziemnych wysokooporowych (do 8 kΩ) - Innowacyjne zabezpieczenie ziemnozwarciowe przeznaczone do skutecznego wykrywania zwarć o wysokich rezystancjach przejścia do poziomu 8 kΩ.
 • Selektywne zabezpieczenie ziemnozwarciowe w polu transformatora uziemiającego - Unikalna funkcja zabezpieczeniowa dla stacji rozdzielczych sieci SN z punktem neutralnym uziemionym przez dowolny element impedancyjny, w tym w sieciach skompensowanych. 
  Więcej ....

- extCZIP-PRO - Rozbudowana sprzętowo wersja CZIP®-PRO zwiększająca elastyczność w wyborze portów wejściowych/wyjściowych:

 • 28, 42 lub 56 wejść dwustanowych optoizolowanych
 • 20, 30 lub 40 wyjść przekaźnikowych